پنجمین کنفرانس
پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک
کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک که به صورت سالیانه برگزار می گردد، بزرگترین تجمع اساتید، پژوهشگران، مدیران در حوزه مدیریت استراتژیک در ایران و منطقه است. علاوه بر ارائه آخرین مباحث تحقیقاتی و نظری، هدف از برگزاری کنفرانس مدیریت استراتژیک افزایش آگاهی، بینش و کسب مهارتهای لازم در زمینه های تفکر استراتژیک، برنامه ریزی استراتژیک، رهبری و تغییر استراتژیک و همچنین نوآوری های استراتژیک در میان مدیران ارشد سازمانها و همچنین کارشناسان و متخصصان برنامه ریزی استراتژیک در سازمان های دولتی، غیر انتفاعی، عمومی و خصوصی است. تاکنون چهار دوره از این کنفرانس برگزار شده است و امسال نیز در تاریخ 19 و 20 دی ماه پنجمین دوره آن برگزار خواهد شد.
تماس با گروه ناب
ایمیل:info@nabcg.com
تلفن:88757859-88758011

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک که به صورت سالیانه برگزار می گردد، بزرگترین تجمع اساتید، پژوهشگران، مدیران در حوزه مدیریت استراتژیک در ایران و منطقه است. برگزاری کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در چهار سال گذشته فرصتی را فراهم آورد تا در مجموع بیش از 2800 تن از مدیران، اساتید، صاحبنظران و کارشناسان مدیریت کشور از نزدیک در جریان نتایج تحقیقات و دستاوردهای یکدیگر و اساتیدی از خارج از کشور قرار گیرند. علاوه بر ارائه آخرین مباحث تحقیقاتی و نظری، هدف از برگزاری کنفرانس مدیریت استراتژیک افزایش آگاهی، بینش و کسب مهارتهای لازم در زمینه های تفکر استراتژیک، برنامه ریزی استراتژیک، رهبری و تغییر استراتژیک و همچنین نوآوری های استراتژیک در میان مدیران ارشد سازمانها و همچنین کارشناسان و متخصصان برنامه ریزی استراتژیک در سازمان های دولتی، غیر انتفاعی، عمومی و خصوصی است.

با ارائه مقالات وسخنرانی های اساتید معتبر داخلی وبین المللی، کنفرانس مدیریت استراتژیک یک پلتفرم هم افزا برای تسهیم تحقیقات و تجارب در کلیه حوزه های مرتبط با مدیریت استراتژیک است. تاکنون چهار دوره از این کنفرانس برگزار شده است و امسال نیز در تاریخ 19 و 20 دی ماه پنجمین دوره آن برگزار خواهد شد.

هدف از طراحی و پیشبرد کنفرانس‌ بین المللی مدیریت استراتژیک به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد آموزش و توسعه عبارت است از:

  • آشنایی با مفاهیم نوین علمی و کاربردی که همواره مهمترین حوزه های مدیریت استراتژیک می باشند. این مفاهیم هر ساله در قالب پنل های ثابت کنفرانس مدیریت استراتژیک مورد بررسی قرار می گیرند. پنل های تخصصی و ثابت کنفرانس مدیریت استراتژیک عبارتند از: 1- تفکر استراتژیک و مدیریت استراتژیک تغییر 2- دانش، نوآوری و کارآفرینی 3- محیط شناسی و آینده نگری 4- هوشمندی رقابتی 5- استراتژی در سطح سازمان و کسب وکار 6- پیاده سازی، بسترسازی و اجرای استراتژی 7- مدیریت عملیات
  • ارائه کارگروه اختصاصی و ویژه کنفرانس که متاثر از شرایط روز کسب و کار و فضای علمی جهانی است. در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، کارگروه اختصاصی کنفرانس عبارت است از : مدیریت عملکرد کسب و کار
  • بررسی نمونه های موفق سازمان های ایرانی در زمینه تدوین و اجرای برنامه های استراتژیک
  • برقراری ارتباط نزدیک میان مدیران، اساتید، صاحبنظران و کارشناسان مدیریت

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پنجمین کنفرانس مدیریت استراتژیک مراجعه نمایید